niedziela, 26 maja 2013

Eveline odżywka wzmacniająca z diamentami

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza  przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde, Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder


+ Odżywka bardzo szybko schnie. Idealnie sprawdza się jako baza pod lakier. Paznokcie stają się wyraźnie twardsze. Nie łamią się, nie kruszą, nie rozdwajają. Ładny efekt po nałożeniu. Nie odpryskuje. Jest wydajna. Posiada wygodny pędzelek.

- Odżywka strasznie wysusza skórki wokół paznokci. Nie przepadam za jej zapachem. Paznokcie nie rosną mi po niej tak szybko, jak po 8w1. Po nałożeniu na nią kolorowego lakieru płyta jest zabarwiona. Nie nadaje tak białego odcienia, jak 8w1. Po jej użyciu płytka może boleć. Po odstawieniu paznokcie wracają do dawnego stanu.

U mnie zdecydowanie lepiej sprawdza się 8w1, więc diamentowej podziękuję.

Cena: 10,99 zł/ 12 ml 

Używacie odżywek z Eveline? Jakie są Waszymi ulubionymi?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze, porady i uwagi :)

Pozdrawiam ;*